Opinie Klientów

Opinie Klientów
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów.
Autor:
Treść opinii:
Przepisz kod
z obrazka:Agata i Henryk z Piekar Śląskich
Dodano: 30 grudzień 2014 z adresu: 87.*.*.86
Z ręką na sercu możemy polecić Pana Dariusza Kotułe fachowa pomoc na każdym kroku realizacji kredytu hipotecznego od składania wniosku w banku do załatwiania formalności w sądzie. Mieliśmy okazje korzystać z konkurencyjnej firmy, lecz doradca był bardziej nachalny niż pomocny. Jesteśmy zadowoleni z obsługi Silesia Broker oraz pomocy Pana Dariusza.
Iwona i Potr.Tarnowskie Góry
Dodano: 30 grudzień 2014 z adresu: 91.*.*.78
Korzystaliśmy z usług firmy Silesia Broker ,jesteśmy bardzo zadowoleni .Naszym doradcą był pan Darek Kotuła.Fachowa pomoc na każdym etapie załatwiania formalności ,bardzo fajny kontakt rzeczowo doradza i pomaga rozwiązać pojawiające się problemy .Z czysty sumieniem możemy polecić Silesia Broker.
Marek z Zabrza
Dodano: 30 grudzień 2014 z adresu: 93.*.*.253
Pierwszy raz korzystałem z usług firmy ponad dwa lata temu przy kupnie mieszkania dla córki. Wówczas Pan Tomasz jako jedyny z doradców a było ich około 5 , zaproponował nam możliwość wzięcia tzw. kredytu w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędziliśmy parę tys.To się nazywa odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Teraz się budujemy i znowu telefon do Pana Tomasza, spotkanie na, którym przedstawił nam kolejny raz swój pomysł. Osobno kredyt na działkę , i drugi na budowę, znowu parę kółek w kieszeni. Odnawiając kontakt po ponad 2 latach , firma rozwinieła się o ubezpieczenia. Cieszę się bo wreście będziemy mieli prawdziwego agenta.
Robert i Kasia L.
Dodano: 25 wrzesień 2014 z adresu: 193.*.*.73
Polecamy Pana Tomasza Rupika. Załatwił kredyt hipoteczny błyskawicznie. Dzięki niemu nawet nie odczuliśmy, że bieżemy kredyt, załatwił wszystkie formalności i był zawszy dyspozycyjny.
Adam S.
Dodano: 23 wrzesień 2014 z adresu: 85.*.*.131
Gorąco polecam usługi Pana Tomka. Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu kredytu hipotecznego na bardzo dobrych warunkach to nie zastanawiaj się tylko skorzystaj z Silesia Broker :) Jeszcze raz bardzo dziękuję :D
Michał P.
Dodano: 24 sierpień 2014 z adresu: 94.*.*.177
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tą firmę, szczególnie Pana Tomka, który pomógł w załatwieniu kredytu. Były małe problemy ze strony banku jednak ogóle wrażenie ze współpracy jak najbardziej ok. Pozdrawiam
Jolanta
Dodano: 12 sierpień 2014 z adresu: 81.*.*.228
Wszystkim, którzy myślą o kredycie hipotecznym polecam firmę Silesia Broker.Pan Dariusz jest profesjonalistą i można mieć do niego pełne zaufanie.Rzeczowo doradza i pomaga rozwiązać pojawiające się trudności, a poza tym uczestniczy w kontaktach z bankiem, jest zawsze dostępny i uprzejmy.Naszym znajomym również będziemy polecać firmę Silesia Broker.
Michał DZ
Dodano: 10 czerwiec 2014 z adresu: 78.*.*.69
Polecam firma wie co robi i nie zajmuje dodatkowego czasu. Bardzo rzeczowy Pan Tomasz. Kredyt załatwiony szybko z lekkimi problemami ze strony banku, ale ogólnie Pan Tomasz za rączkę prowadzi aż do pozytywnego finału. PS Szkoda że w przeprowadzce nie pomaga ;)
Sonia,Krzysiek
Dodano: 4 maj 2014 z adresu: 46.*.*.92
Skorzystalismy z uslug Pana Tomka i jestesmy bardzo zadowoleni:) Pan Tomek zalatwil za Nas wszystko:) Nam zostalo tylko zlozyc podpisy w odpowiednich miejscach. Pomogl Nam w wyborze banku,doradzil na jaka kwote najlepiej wziasc kredyt,zeby sie najbardziej oplacalo,zajal sie ubezpieczeniem mieszkania,..Solidny,rzetelny,mily i sympatyczy broker!.Dziekujemy!
Adriana i Wojtek (Zabrze)
Dodano: 25 marzec 2014 z adresu: 83.*.*.231
Pan Tomasz Rupik poprowadził nas przez całą procedurę zakupu mieszkania, jak i formalności wiążące się z zaciągnięciem kredytu hipotecznego dosłownie! jak "za rączkę" :) Zajął się całą pokręconą, "papierkową robotą", a momentami również dobrze poradził przez co rata nie będzie taka przerażająca :) Dzięki tej pomocy wykorzystaliśmy nasze możliwości najlepiej jak się dało, jesteśmy za to wszystko niezmiernie wdzięczni i gorąco polecamy współpracę z panem Tomkiem.
Ewelina (Zabrze)
Dodano: 18 marzec 2014 z adresu: 95.*.*.99
Cała procedura zakupu domu, począwszy od wyboru banku kredytującego, załatwienia formalności kredytowych, ubezpieczeń oraz porządkowania ksiąg wieczystych, dzięki Panu Tomaszowi Rupik, przebiegła dla mnie bez większego zaangażowania czasu. To Pan Tomasz umawiał się, przekazywał informacje, zawoził dokumenty i pilotował załatwienie wszelkich formalności. Moja rola ograniczyła się do składania podpisów w wyznaczonej rubryce. Bardzo rzetelna i fachowa pomoc. Szczerze polecam oraz składam serdeczne podziękowania za cierpliwość i poświęcony czas.
Stanisław Katowice
Dodano: 16 marzec 2014 z adresu: 89.*.*.240
Szczerze polecam Pana Tomka Rupika. Pełen profesjonalizm, fachowa pomoc na każdym etapie formalności przy załatwianiu kredu, dyspozycyjność, rzetelność - same plusy! Już poleciłem go swoim znajomym. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
Kacper i Marta z Bytomia
Dodano: 25 luty 2014 z adresu: 87.*.*.49
Serdecznie polecamy Pana Dariusza. Fachowa pomoc, spokój i opanowanie, bardzo fajny kontakt, i naprawdę szybko i bez zbędnej zwłoki poprowadził naszą sprawę. Z czystym sumieniem możemy polecić Silesia Broker.
Marlena i Błażej z Bytomia
Dodano: 18 luty 2014 z adresu: 83.*.*.65
Z czystym sumieniem możemy polecić pana Tomka za pomoc na każdym etapie załatwiania kredytu. Bardzo dobry i szybki kontakt, fachowe doradztwo. Dziękujemy :)
Sylwia i Łukasz (Piekary Śląskie)
Dodano: 5 luty 2014 z adresu: 89.*.*.247
Polecamy współpracę z Panem Darkiem Kotułą. Z Jego strony pełen profesjonalizm, dyspozycyjność, rzetelność itd.itp. - same superlatywy, zasadniczo w banku byliśmy tylko raz - podpisać umowę, reszta spoczęła na barkach Pana Darka, a całość formalności trwała ok 3 tygodni. POLECAMY
Dawid W. Katowice
Dodano: 3 luty 2014 z adresu: 89.*.*.31
Polecam wszystkim współprace z Panem Tomkiem Rupikiem . Pełen profesjonalizm ,rzetelność i pomoc na każdym etapie formalności kredytowych .Pozdrawiam i jeszcze raz Dzieki Tomku:)
Robert B. (Bytom)
Dodano: 31 styczeń 2014 z adresu: 193.*.*.170
Skorzystałem z usług Silesia Broker w grudniu 2013 - kredytem na zakup domu zajmował się Pan Darek Kotuła. Gorąco polecam... pełny profesjonalizm, dyspozycyjność i solidność. Wszystkie formalności załatwił pośrednik - doradcę z banku widziałem praktycznie, jedynie w chwili podpisania umowy kredytowej. Wynegocjowano atrakcyjne warunki, cała procedura trwała 1,5 tygodnia - kwota kredytu to 200.000,- POLECAM
Krzysztof Katowice
Dodano: 6 styczeń 2014 z adresu: 89.*.*.184
Polecam współprace z Panem Tomkiem Rupikiem. Wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo załatwione w 10 dni. Najlepszy kredyt na rynku, najlepsze warunki. Polecam każdemu korzystać z usług pana Tomka Rupika = Profesjonalizm, terminowość i rzetelność!!
Tomek W.
Dodano: 16 grudzień 2013 z adresu: 89.*.*.110
Witam. Również chciałem podzielić się swoją opinią. Współpracowałem i nadal współpracuję z Panem Tomkiem Rupikiem, który załatwia wszystko dokładnie jak leci, jest bardzo terminowy i ma szerokie znajomości, które pomogły w wybraniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego na dany moment. Dodam, że kredyt przyznano mi w przeciągu niecałego tygodnia. Wszystkie tematy związane z kolejnymi etapami kredytu pilotowane są przez niego na bieżąco. Polecam!
Alina i Przemek, Żywiec
Dodano: 10 grudzień 2013 z adresu: 46.*.*.203
Korzystaliśmy z usług firmy Silesia Broker i jesteśmy bardzo zadowoleni. Naszym doradcą był Pan Tomasz Rupik., który mimo naszej bardzo trudnej sytuacji, szybko i sprawnie załatwił nam kredyt na nasze wymarzone gniazdko. Dodam, że razem z żoną pracujemy w jednej firmie i to w dodatku rodzinnej a w trakcie załatwiania formalności urodził się nam synek i żona została na urlopie macierzyńskim itd...A mimo to dostaliśmy kredyt w niecałe 3 tygodnie:) Jeszcze raz dziękujemy Panu Tomkowi i zachęcam wszystkich do korzystania z jego pomocy. :)
Jerzy - Zabrze
Dodano: 8 grudzień 2013 z adresu: 95.*.*.252
Silesiabroker firma w pełni profesjonalna. Pan Tomek Rupik człowiek konkretny i odpowiedzialny. Jedna wizyta w siedzibie firmy, potem tylko kilka konsultacji telefonicznych i za 7 dni kredycik miałem załatwiony. Pan Tomek Rupik poprowadził wszystko sam od notariusza aż do załatwienia ksiąg wieczystych. Z cała odpowiedzialnościa polecam Pana Tomka
Agata i Sebastian, Zabrze
Dodano: 5 grudzień 2013 z adresu: 95.*.*.5
Z takim doradcą jak Pan Dariusz Kotuła to możemy brać kredyty hipoteczne co miesiąc :))) Pan Dariusz okazywał pełne zaangażowanie w uzyskaniu kredytu i załatwieniu wszystkich formalności. Zawsze miał w rękawie dobrą radę i spokój wewnętrzny, który udzielał się nam na każdym kroku. Zdecydowanie polecam usługi firmy Silesia Broker, a w szczególności Pana Dariusza. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Panie Dariuszu DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY !!! Pozdrawiamy Serdecznie Będziemy polecać może być Pan pewny :)))
Klaudia&Robert
Dodano: 3 grudzień 2013 z adresu: 83.*.*.20
Polecamy w 100% Pana Dariusza. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność. Wszystko załatwione expresowo.
Anna i Paweł, Piekary Śląskie
Dodano: 26 listopad 2013 z adresu: 89.*.*.118
Bardzo jesteśmy zadowoleni z doradztwa Pana Dariusza. Szybko spowinie i bez problemów. Dzięki temu mieszkamy tam gdzie chcieliśmy. Nie musieliśmy się martwić o załatwianie spraw papierkowych. Pan Dariusz to Profesjonalista przez duże P. DZIĘKUJEMY
Ola i Krzysztof, Katowice
Dodano: 24 listopad 2013 z adresu: 77.*.*.46
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pana Dariusza. Nie tylko doradził najlepszy kredyt, ale także całą transakcję przeprowadził niezwykle szybko. Polecamy
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
silesiabroker.pl - Porównanie kredytów mieszkaniowych, najtańszy kredyt hipoteczny.