Opinie Klientów

Opinie Klientów
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów.
Autor:
Treść opinii:
Przepisz kod
z obrazka:Aneta i Łukasz z Zabrza
Dodano: 25 marzec 2013 z adresu: 95.*.*.209
Pan Darek to bardzo dobry i godny polecenia Doradca Finansowy. Od pierwszego spotkania współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Wśród innych doradców wyróżnia go przede wszystkim: profezjonalizm, indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie. Współpraca z Panem Darkiem w trakcie procesu załatwiania kredytu hipotecznego była bardzo sprawna. Wykazywał się dużym zaangażowaniem, natychmiast potrafił wyjaśniać wszystkie niejasności. Dzięki niemu otrzymaliśmy kredyt. Pan Darek jako Doradca jest GODNY POLECENIA !!!!!!
Andrzej i Ela
Dodano: 21 marzec 2013 z adresu: 91.*.*.7
Gorąco polecamy usługi Pana Tomka! Fachowa pomoc na każdym etapie pozyskania kredytu. Miły i wzorowy kontakt, bardzo duża wiedza i bardzo dobre podejście do klienta. Dla tych, którzy boją się, nie chcą utonąć w stercie papierów i formalności polecamy Silesia Broker!
Ewa Ł
Dodano: 8 marzec 2013 z adresu: 89.*.*.99
Bardzo rzeczowy i profesjonalny doradca. Razem z mężem byliśmy zadowoleni z przedstawionych możliwości i wybraliśmy jedną z nich. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić na czasie i uzyskać najlepszą ofertę na rynku:)
Kasia i Mariusz z Piekar Śl.
Dodano: 6 marzec 2013 z adresu: 87.*.*.26
Szybko sprawnie miło i profesjonalnie. Naprawdę wolimy nawet nie myśleć ile czasu pieniędzy i nerwów byśmy stracili gdyby nie pomoc Pana Darka. Praktycznie załatwił za nas większość spraw związanych z kredytem hipotecznym. Wszystko wyjaśnił nam na tzw. "chłopski rozum". Większość spraw załatwionych bez wychodzenia z domu. Rewelacja! Bardzo dziękujemy za pomoc!
Ania i Kamil z Bytomia
Dodano: 6 marzec 2013 z adresu: 94.*.*.177
Profesjonalne doradztwo, kompleksowa i szybka obsługa, co oznacza, że nie musieliśmy czytać i wypełniać całej sterty potrzebnych dokumentów a wszystkie formalności zostały załątwione za nas. Nasz udział ograniczył się do wysłuchania, podjęcia decyzji i złożenia podpisów na dokumentach kredytowych. Bardzo dziękujemy za miłą obsługę naszemu doradcy p. Tomaszowi.
Jarek z Zabrza
Dodano: 3 marzec 2013 z adresu: 62.*.*.67
Decydując się na kredyt hipoteczny obawiałem się bardzo wszelkich "papierkowych" formalności a przede wszystkim wyboru najlepszej dla mnie oferty z tak wielu na rynku. Na szczęście dzięki pomocy Pana Tomasza wszystko zostało załatwione za mnie. Pełny profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta to cechy wyróżniające usługi Silesia Broker. POLECAM!
Karolina Piekary Śl.
Dodano: 1 marzec 2013 z adresu: 37.*.*.73
Myślałam, że kredyt i formalności z nim związane to droga przez mękę. Nic bardziej mylnego! Dostałam rewelacyjną ofertę kredytową, której sama nigdy bym nie znalazła. Zostałam obsłużona "kompleksowo", o nic nie musiałam się martwić, a wszelkie formalności zostały załatwione za mnie. Polecam wszystkim starającym się o kredyt. Pan Dariusz jest fachowcem w sprawach finansowych i z pewnością znajdzie i dopasuje do klienta najlepszą ofertę na rynku. Pozdrawiam i życzę sukcesów!
Adam Nakło Śl
Dodano: 22 luty 2013 z adresu: 109.*.*.185
Pan Dariusz szybko i rzeczowo pomógł mi zdobyć kredyt mieszkaniowy (a właściwie załatwił praktycznie wszystko sam). Pierwszy raz sprawy związane z bankowością potoczyły się u mnie tak sprawnie. Jestem naprawdę w ciężkim szoku bo nie spodziewałem się tak dobrego działania, a był to mój pierwszy kontakt z jakimkolwiek doradcą. Ja spokojnie mogłem zająć się pracą zawodową, a Pan Dariusz uratował mnie z opresji tracenia czasu w bankach i urzędach. Aż nie chcę myśleć ile sam bym stracił a tym nerwów. :)) Bardzo polecam! A teraz lecę urządzać mieszkanie dalej ;) DZIĘKUJĘ!!!
Janusz Ziober
Dodano: 3 luty 2013 z adresu: 89.*.*.177
Wiele słyszałem o doradcach finansowych w wiekszości były to złe opinie.Sceptycznie podchodziłem do kontaktu z nimi.Przyszedł taki okres ,że musiałem skorzystać z ich pomocy .Po odbyciu kilku spotkań byłem zniesmaczony i przekonany ,że mój sceptyzm jest prawdziwy.Ale pojawił się Pan Darek Kotula, który uświadomił mi ,że nie wszyscy są z jednego worka.Zaskoczył mnie profesjonalizmen i posiadaną wiedzą około kredytową ,która nie powinna wchodzić w zasób jego wiedzy w związku z wykonywanym zawodem.Nie zastanawiałem się więc i powierzyłem mu swoją sprawę kredytową,która do łatwych nie należała.Pan Darek wykorzystując swą wiedzę i nietuzinkowe zdolności znakomicie poradził sobie z moją sprawą w bardzo krótkim czasie.Nie mogłem trafić lepiej .Polecam wszystkim ,którzy mają naprawdę duże problemy z pozyskaniem kredeytu hipotecznego Pana Darka .Pozdrawiam.
Grzegorz Konert
Dodano: 1 luty 2013 z adresu: 94.*.*.161
Ja ze swojej strony szczerze polecam Pana Tomasza Rupika. Pan Tomasz dał się poznać jako osoba niezwykle kompetentna, ale przy okazji z dużym poczuciem humoru, co było również pomocne dla rozładowania atmosfery w tym jakże trudnym okresie dla młodego człowieka, jakim jest zakup mieszkania. Dzięki Panu Tomaszowi przebylem bezboleśnie przez wszelkie formalnosci a moja rola ograniczala się w zasadzie tylko do odebrania paru telefonów i jednej wizycie w banku. Panie Tomaszu jak w przyszłości będę się przeprowadzał na pewno się zgloszę :)) Szczerze dziękuję i polecam.
Monika - Chorzów
Dodano: 20 styczeń 2013 z adresu: 46.*.*.38
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, fachowa oraz miła obsługa Pana Darka sprawiła, że strach związany z wyborem dobrego banku i korzystnego kredytu odeszły w niepamięć. Serdecznie polecam współpracę z Silesia Broker zwłaszcza ludziom zapracowanym niemającym czasu. Szybko i sprawnie, a do tego na bieżąco od początku do końca informują na jakim etapie jesteśmy. Raz jeszcze dziękuję.
Slawek Zabrze
Dodano: 16 styczeń 2013 z adresu: 10.*.*.2
Pełna fachowość i profesjonalizm. Polecam.
Alicja i Artur z Chorzowa
Dodano: 10 styczeń 2013 z adresu: 89.*.*.189
Doświadczenie, profesjonalizm, fachowość..., to tylko niektóre z głównych cech, których nie sposób wymienić. Dzięki Panu Darkowi udało nam się uzyskać nie jeden a dwa kredyty hipoteczne, załatwiane w tym samym czasie. Więc serdecznie pozdrawiamy, bardzo dziękujemy i z całą odpowiedzialnością możemy polecić wszystkim zainteresowanym.
Joanna i Tomasz
Dodano: 22 grudzień 2012 z adresu: 84.*.*.2
Jak najbardziej polecamy współpracę z Silesia Broker, nam pomagał Pan Dariusz Kotuła. Fachowa i profesjonalna obsługa, pomoc w uzyskaniu kredytu , na bieżąco byliśmy informowani o wszystkim. Polecam tym, którzy szanują sobie czas i pieniądze. Dziękujemy.
Magda i Kamil, Byton
Dodano: 21 grudzień 2012 z adresu: 85.*.*.23
Serdecznie polecamy współpracę z firmą Silesia Broker, pełny profesjonalizm oraz znajomość rynku kredytowego pozwoliła nam na szybkie uzyskanie kredytu, podziękowania dla P. Dariusza
Marcin i Dominika-Rybnik
Dodano: 6 grudzień 2012 z adresu: 37.*.*.241
Pełny profesjonalizm,fachowosc oraz znajomosc rynku kredytowego,czesty kontakt telefoniczny i email.GORĄCO POLECAMY i szczere podziękowania dla p Tomka Rupika
Magda i Grzegorz, Zabrze
Dodano: 27 listopad 2012 z adresu: 93.*.*.123
Profesjonalne podejście Silesiabroker, a w szczególności pana Tomasza, z którym mieliśmy przyjemność szybkiego i bezbolesnego przebrnięcia przez bankowe procedury, umożliwiło nam uzyskanie kredytu w relatywnie krótkim czasie. Usługi Silesiabroker zapewne pozwoliły nam też zaoszczędzić sporo nerwów przy przebrnięciu przez szereg dokumentów i formalności. Dlatego możemy śmiało je polecić na przyszłość osobom, które planują zakup przyszłego mieszkania z kredytu.
Krystyna - Zabrze
Dodano: 16 listopad 2012 z adresu: 80.*.*.83
Usługi Pana Tomka były profesjonalne co pozwoliło mi zaoszczędzić czas i otrzymać kredyt. Zaangażowanie oraz życzliwość ze strony Pana Tomka polecam każdemu. Dziękuję za pomoc.
Sławek - Zabrze
Dodano: 11 listopad 2012 z adresu: 95.*.*.245
Witam, serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu i przebrnieciu przez tą całą lawinę formalności. Fantastyczna współpraca i ciągły kontakt mailowy i telefoniczny. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych tak zadowolonych klientów jak ja :)
Paweł, Gliwice
Dodano: 9 listopad 2012 z adresu: 195.*.*.108
Usługi Pana Tomka mogę śmiało polecić każdemu! Profesjonalne podejście oraz znajomość rynku kredytowego pozwala zaoszczędzić czas i zmniejszyć ilość siwych włosów, których na pewno by przybyło gdybym sam musiał przechodzić przez te wszystkie formalności i pielgrzymki do placówek banków.
Krzysztof z Zabrza
Dodano: 2 listopad 2012 z adresu: 95.*.*.9
Podziekowania dla pana Tomasza za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Polecam innym ze względu na wysoki profesjonalizm i pomoc w załatwianiu wszystkich formalności. Pozdrawiam.
Karolina i Mariusz, Smolnica
Dodano: 29 październik 2012 z adresu: 85.*.*.250
Gorące podziękowania dla pana Tomka za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej obsługi oraz mile zaskoczeni zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do klienta. Wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum, co z pewnością zaoszczędziło nam wiele czasu i nerwów. Serdecznie polecamy – profesjonalizm i doświadczenie, którym warto zaufać . Pozdrawiamy i życzymy kolejnych sukcesów!
Jacek i Ewa z Toszka
Dodano: 3 październik 2012 z adresu: 80.*.*.234
Serdeczne podziękowanie dla Pana Tomka, który w sposób profesjonalny, rzetelny i przy tym w sposób partnerski przeprowadził nas przez całą procedurę pozyskania kredytu hipotecznego. Wszystko było załatwiane od " ręki" a do tego Pan Tomek w wielu sprawach poza kredytowych służył swoją fachową radą. Serdecznie polecamy firmę Silesia Broker. Pozdrawiamy.
Rafał, Piekary Śląskie
Dodano: 1 październik 2012 z adresu: 89.*.*.158
Mieliśmy z żoną przyjemność szukać ofert kredytu na mieszkanie z pomocą Pana Darka. Współpraca układała sie bardzo dobrze, załatwiliśmy wszystko szybko i sprawnie. Z pewnością sami musielibyśmy poświęcić dużo więcej czasu i stracić mnóstwo energii aby przebrnąć przez wszystkie etapy transakcji. Rzetelna i profesjonalna pomoc. Gorąco polecamy Silesia Broker.
Szymon Zabrze
Dodano: 10 wrzesień 2012 z adresu: 178.*.*.198
Gorące podziękowania za pomoc. Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i efektów współpracy. Pozdrowienia dla Pana Darka.
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
silesiabroker.pl - Porównanie kredytów mieszkaniowych, najtańszy kredyt hipoteczny.