Opinie Klientów

Opinie Klientów
Zapoznaj się z opiniami naszych klientów.
Autor:
Treść opinii:
Przepisz kod
z obrazka:Darek Ruda Sąska
Dodano: 4 wrzesień 2012 z adresu: 178.*.*.135
DZIĘKUJE ZA PRZEWSPANIAŁĄ POMOC.PAN DARIUSZ TO CZŁOWIEK KTÓRY Z RZECZY NIEMOŻLIWEJ ROBI COS.SUPER GOŚC.POLECAM
Bożena -Bytom
Dodano: 18 lipiec 2012 z adresu: 194.*.*.1
Za mało słów,aby opisać to,że jeszcze są tacy ludzie jak Pan Dariusz,który swą elokwencją,profesjonalizmem i wielką chęcią pomocy wziął me finansowe problemy pod lupę i zalatwil konsolidację mych zobowiązań.Przez prawie 2 lata żaden bank nie chciał rozmawiać ze nmą na temat konsolidacji. W gazetach ,w bankach ,w internecie piszą i piszą ,i nic. My klienci mamy niewielkie możliwości w uzyskaniu takich kredytów. A jednak się da-i to za sprawą SILESI BROKERS. Kompetencja ,chęci ,miła współpraca i wielka chęc w załatwieniu kredytu ,sa najważniejsze w Firmie ,Firmę będe wszystkim zadłużonym polecać ,bo dla Pana Dariusza nie ma rzeczy ,których nie daloby się załatwić w sposób normalny.Jeszcze raz dziękuję serdecznie ,śpię spokojnie i wiem ,że w każdej chwili mogę zadzwonić z problemem do Pana ,a mój problem jest dla Pana wyzwaniem i to jest jak na dzisiejsze czasy super.Młodzi ,prężni ludzie w bardzo dobrze zapowiadajacej się Firmie ,potrafią naprawdę pomóc. Wielkie dzięki. Gorąco pozdrawiam
Beata i Janusz Gierałtowice
Dodano: 22 czerwiec 2012 z adresu: 83.*.*.2
Dzięki Panu Tomkowi możemy rozpocząć budowę naszego domu. Trudno nam byłoby bez jego fachowej pomocy uzyskać środki niezbędne do tego przedsięwzięcia. Miło współpracować z osobą tak rzetelną i kompetentną, jak również wyrozumiałą i z poczuciem humoru. Polecamy i życzymy Panu Tomkowi wielu zadowolonych klientów.
Ronald Zabrze
Dodano: 11 czerwiec 2012 z adresu: 89.*.*.100
Dziękuję,dziękuję,dziękuję...przynajmniej tyle mogę zrobić-podziękować- za wielką pomoc,profesjonalizm,wiedzę Pana Tomka.Sprawy załatwione od A do Z. Bardzo miła współpraca,gorąco polecam takich doradców, którzy prowadzą za rękę przez zakręty naszych banków.
Andrzej Ruda Śl
Dodano: 5 czerwiec 2012 z adresu: 78.*.*.68
Pan Tomasz Rupik oprócz rzetelności i profesjonalizmu, cechuje się wysoką kulturą osobistą, oraz co było dla mnie najważniejsze kompetencja i wiedz, dziękuję Panu za załatwianie wszelkich formalności, opiekę i gorąco polecam korzystanie z Pana usług.
Marek Zabrze
Dodano: 2 czerwiec 2012 z adresu: 88.*.*.8
Pan Tomasz Rupik oprócz rzetelności i profesjonalizmu, cechuje się wysoką kulturą osobistą, oraz co było dla mnie najważniejsze kompetencja i wiedza, widać że to były pracownik banku,dodatkowa zaleta żona pracuje u natariusza, przeogromna pomoc, dziękuję Panu i żonie za załatwianie wszelkich formalności, opiekę i gorąco polecam korzystanie z tego duetu
Wojtek, Zabrze
Dodano: 1 czerwiec 2012 z adresu: 178.*.*.224
Fachowa obsługa, miły kontakt, formalności ograniczone do minimum. Polecam w 100%
Ola
Dodano: 29 maj 2012 z adresu: 195.*.*.196
Rzetelność i profesjonalizm, miła atmosfera oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Dziękuję ! Gorąco polecam
Justyna Piekary Śl.
Dodano: 28 maj 2012 z adresu: 83.*.*.167
Pełen profesjonalizm, super miła obsługa, jestem bardzo zadowolona i polecam usługi firmy swoim znajomym. Dziękuję i pozdrawiam
Gosia
Dodano: 23 maj 2012 z adresu: 193.*.*.135
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy Pana Darka. Sama nie miałam czasu chodzić po bankach i sprawdzać wszystkie oferty, a tak załatwiliśmy wszystko w dwa tygodnie. Wielkie dzięki.
Marcin, Tarnowskie Góry
Dodano: 18 kwiecień 2012 z adresu: 95.*.*.50
Rzeczowość, kompetencja i doskonałe rozeznanie w temacie - to słowa określające panów z Silesiabroker. Szczerze polecam!
Katarzyna, Gliwice
Dodano: 15 kwiecień 2012 z adresu: 31.*.*.117
Miła, doświadczona i profesjonalna obsługa. Szczerze polecam.
Bożena, Bytom
Dodano: 13 kwiecień 2012 z adresu: 89.*.*.185
zachęcam wszystkich do korzystania z prawdziwego profesjonalizmu, fachowości, doświadczenia oraz kompetentnej obsługi i indywidualnego podejścia , polecam
Jacek
Dodano: 12 kwiecień 2012 z adresu: 83.*.*.57
Fachowa i kompetentna obsługa. Polecam każdemu.
Adam, Gliwice
Dodano: 28 marzec 2012 z adresu: 89.*.*.170
Profesjonalim i doświadczenie - to najważniejsze i niejedyne cechy SILESII. POLECAM!!
Agnieszka, Gliwice
Dodano: 27 marzec 2012 z adresu: 188.*.*.127
Doświadczeni profesjonaliści godni polecenia. Bardzo szybko załatwiłam kredyt hipoteczny. Dziękuję :)
Joanna, Katowice
Dodano: 27 marzec 2012 z adresu: 31.*.*.217
Szczerze polecam firmę Silesia Broker ponieważ nie dość, że w mojej jak myślałam trudnej sytuacji znaleźli kredyt to jeszcze okazał się tańszy niż mogłabym uzyskać w Oddziale Banku. Dziękuję.
Zbigniew, Bytom
Dodano: 27 marzec 2012 z adresu: 83.*.*.98
Krótko i na temat - super firma, dziękuję za załatwienie sprawy.Polecam każdemu.
Tomasz, Zabrze
Dodano: 20 marzec 2012 z adresu: 83.*.*.181
Profesjonalne, indywidualne podejście do potrzeb, oferta nie 'zdjęta z półki' i przygotowana wariantowo. Nie ma problemów z umówieniem się, skompletowaniem dokumentów, wszystko jest jasne i dobrze opisane. Zapewne skorzystam ponownie.
undicom.pl
projektowanie stron www katowice
created by
silesiabroker.pl - Porównanie kredytów mieszkaniowych, najtańszy kredyt hipoteczny.